Som architektka v realitách. Mojou srdcovkou je bývanie.

Baví ma odhaľovať skrytý potenciál nehnuteľností, zveľaďovať ich a zvyšovať tým ich hodnotu. Okrem štandardných služieb realitného makléra sa špecializujem aj na úpravu nehnuteľností pred predajom - homestaging.

Ponúkam vám mojich 13 rokov skúseností v oblasti architektúry a bývania.

Dobrý deň, vitajte a poďte ďalej...

Volám sa Eva Skupil Bučeková a milujem nehnuteľnosti. Odjakživa. Už v rannom detstve ma fascinovali domy... príbehy a tajomstvá, ktoré ukrývali.  S kamarátmi som sa poflakovala po opustenom kaštieli a naplno vdychovala zatuchnuto vlhkú parketovo omietkovú vôňu jeho majestátnych priestorov. S privretými očami som si predstavovala, aké by to asi bolo, keby rozpadnuté pianíno v kúte znova ožilo, miestnosť by sa naplnila úžasnými dámami v širokých sukniach a mňa by prišiel v tanci vykrútiť nejaký milý princ…

Vyštudovala som architektúru a viac ako desať rokov sa jej aj venujem - s väčšími, či menšími prestávkami na dojčenie :-). Mojím princom sa stal môj dlhoročný kolega z dnes už známej architektonickej kancelárie atelier yesss, ktorú sme spolu založili ešte skôr ako naše manželstvo. Okrem spoločnej firmy máme s Jurajom dve úžasné deti – šesťročného Jurka a trojročnú Evičku.

Hľadanie priestoru pre naše vlastné vysnívané bývanie ma priviedlo do sveta realít. Niet divu. Tento svet ma fascinoval od čias, kedy som si vôbec prvýkrát uvedomila, že táto profesia existuje. V práci s nehnuteľnosťami, niekde na pomedzí architektúry a realít, som našla svoje poslanie.

Dostala sa mi tým možnosť znova sa “poflakovať po zámkoch” a vdychovať im nový život. Vchádzať do miestností, prižmurovať oči a fantazírovať, ako krásne sa dajú prispôsobiť potrebám svojich majiteľov. Môžem spoznávať nové miesta a nové príbehy a vytvárať nové miesta pre nové príbehy. Odkrývať skrytý potenciál nehnuteľností a ich následný predaj za výhodnejšiu cenu ma fakt baví :-). 

Rada pomôžem aj vám zvýšiť hodnotu vašej nehnuteľnosti, či nájsť priestor pre váš osobný príbeh. Zavolajte mi na 0905 754 562, alebo nechajte kontakt na seba. Teším sa na skoré stretnutie 🙂.

Vaša architektka v realitách

Eva Skupil Bučeková

 

Napíšte mi:

eva.skupilbucekova@re-max.sk

Zavolajte mi:

+421 905 754 562

Nájdete ma aj tu:

www.evaskupilbucekova.sk

www.architektvrealitach.sk

www.yesss.sk

 

Adresa do kancelárie:

RE/MAX Attractive Plus, Gazdovský rad 37D, Šamorín