HOMESTAGING  v praxi alebo ako pripraviť nehnuteľnosť na predaj

Chcete predať či prenajať svoju nehnuteľnosť  čo najvýhodnejšie? Hľadáte návod, ako ju pripraviť tak, aby prilákala čo najviac záujemcov?

Naučím vás, ako urobiť z vašej nehnuteľnosti luxusný tovar tak, aby to bolo win-win pre obe strany - ako pre predávajúceho, tak aj pre kupujúceho. Podľa môjho návodu dokážete svoj byt či dom pripraviť tak, ako to robia profesionáli.

EBook je komplexná učebnica homestagingu, kde na 86 stranách ponúkam moje overené postupy z praxe a know-how architekta i realitného makléra, ktoré som zbierala takmer 15 rokov. Je vhodný ako pre realitných maklérov, tak pre samopredajcov, či developerov, ktorí to myslia s homestagingom vážne. Pre viac informácií o knižke kliknite na tlačidlo ...

5 KROKOV k rýchlemu a výhodnému predaju vašej nehnuteľnosti

"Mám nehnuteľnosť a chcem ju predať. Čo najrýchlejšie a za čo najviac peňazí, samozrejme,“ je bežná veta predajcov nehnuteľností. Ak to tak chcete aj vy, na stranách môjho eBooku ZDARMA vám ponúkam rýchly a stručný návod, ako to môžete urobiť šikovne, ale hlavne, sami. 

Stručný návod, v ktorom sa dozviete, čo homestaging je, si môžete stiahnuť ZDARMA (za kontakt). EBook je obohatený o niekoľko tipov, ako pripraviť rýchlo a jednoducho svoju nehnuteľnosť na predaj. Zároveň je v ňom aj pár tipov, ako sa pripraviť na obhliadky. 

7 KROKOV ako elegantne zvládnuť prípravu bytu na nečakanú návštevu

Žiaľ, realita väčšiny z nás je taká, že popri iných povinnostiach málokedy stíhame udržiavať svoj životný priestor upravený ako z katalógu.v každodennom zhone sa môže ľahko stať, že nestihneme dať veci na poriadok tak, ako by sme si priali. 

Ako z toho efektívne von?

Ak sa chceme vo svojom domove cítiť príjemne, je dobré poznať zopár trikov, ako dať svoje bývanie rýchlo do poriadku kedykoľvek, nielen pred nečakanou návštevou. V eBooku vám ponúkam návod na rýchle upratanie a vyladenie vášho domova na poslednú chvíľu.