Volám sa Eva Skupil Bučeková a som architektka v realitách.

Nehnuteľnosti milujem odjakživa. Som vyštudovaná architektka, zakladateľka architektonickej kancelárie atelier yesss s počiatkami v roku 2006. Mám 7 ročné skúsenosti v realitách ako certifikovaná realitná maklérka podľa normy ISO 17024.

S celosvetovou sieťou realitných kancelárií RE/MAX spolupracujem od roku 2016. Pôsobím najmä v Bratislave a okolí, bývam na bratislavskej Kolibe. V kancelárii RE/MAX Attractive Plus v Šamoríne pôsobím ako manažérka kancelárie, kde vediem nových maklérov na ich ceste k vybudovaniu úspešného realitného biznisu.

Moji zákazníci si ma cenia nielen pre môj ľudský prístup, ale najmä preto, že im ako architekt dokážem podať nezávislý a odborný pohľad na ich nehnuteľnosť a dokážem odhaliť jej skrytý potenciál. Okrem štandardných služieb realitného makléra sa špecializujem aj na úpravu nehnuteľností pred predajom - homestaging. Napísala som o tom aj knižku - návod, ktorý nájdete na mojom webe.

...pretože verím, že pre každú nehnuteľnosť existuje ten správny majiteľ a pre každého človeka tá správna nehnuteľnosť.

Rada pomôžem aj vám - pohnúť vašou nehnuteľnosťou smerom k tomu správnemu kupcovi.

Dobrý deň, vitajte a poďte ďalej... poviem vám príbeh...

Keď som bola malé dievčatko, milovala som pastelky, vôňu malty a návštevy. Nebola som nejak extra spoločenský tvor, ale bola som véééľmi zvedavá… Ako bývajú ostatní ľudia? Ako majú zariadený byt? Prečo v tom dome oproti sú medzi vchodmi len tri okná, keď na väčšine domov sú štyri? 

Keď sa vonku zotmelo a okná sa rozžiarili, hopkajúc si po ulici nakúkala som do okien, ako krásne to tam majú ľudia zariadené… 

Nehnuteľnosti som milovala od malička. Príbehy a tajomstvá, ktoré ukrývajú... Ako dieťa som sa kamarátmi často hrávala v opustenom kaštieli. Dodnes si pamätám zatuchnuto vlhkú parketovo-omietkovú vôňu jeho majestátnych priestorov. S privretými očami som fantazírovala, aké by to asi bolo, keby rozpadnuté pianíno v kúte znova ožilo a miestnosť by sa naplnila úžasnými dámami v širokých sukniach...

Vyštudovala som architektúru a neskôr s mojím mužom (tiež architektom) založila ateliér. Vraví sa, že šusterove deti chodia bosé, my sme dlho boli toho príkladom. Iným sme navrhovali krásne domy, ale sami sme bývali (síce v peknom, ale) v panelákovom byte. A chýbala nám záhrada. Jedného dňa sme si povedali, že je načase posunúť sa ďalej. 

Hľadanie priestoru pre naše vlastné vysnívané bývanie ma priviedlo do sveta realít. Niet divu. Tento svet ma fascinoval od čias, kedy som si vôbec prvýkrát uvedomila, že táto profesia existuje. A tak som rozbehla maratón, ktorý zahŕňal predaj garáže, kúpu pozemku so starým domčekom na zbúranie, začatie výstavby nového domu, predaj nášho bytu, predaj rozostavaného nového domu (áno, toho, čo sme si sami navrhli podľa našich predstáv), kúpu iného (väčšieho) starého domu, predaj rodičovského domu a nakoniec pol ročnú rekonštrukciu, vďaka ktorej sa nám podarilo konečne sa dopracovať k nášmu vysnívanému bývaniu 🙂 Celý tento proces trval takmer 4 roky! 

Vďaka tomu som však niekde na pomedzí architektúry a realít, našla svoje poslanie. Uvedomila som si, že pre každú nehnuteľnosť existuje ten správny majiteľ a pre každého človeka tá správna nehnuteľnosť

A keďže rozumiem architektúre aj realitám, dokážem ľuďom podať nezávislý odborný pohľad na nehnuteľnosť a odhaliť jej skrytý potenciál. Okrem štandardných služieb realitného makléra sa špecializujem aj na úpravu nehnuteľností pred predajom - homestaging. Napísala som o tom aj knižku-návod, učebnicu homestagingu.

Rada pomôžem aj vám.  Zavolajte mi na 0905 754 562, alebo nechajte kontakt na seba. Teším sa na skoré stretnutie 🙂.

Vaša architektka v realitách

Eva Skupil Bučeková

 

Napíšte mi:

eva.skupilbucekova@re-max.sk

Zavolajte mi:

+421 905 754 562

Nájdete ma aj tu:

www.evaskupilbucekova.sk

www.architektvrealitach.sk

www.yesss.sk

 

Adresa do kancelárie:

atelier yesss, Hlavná 17, Bratislava

RE/MAX Attractive Plus, Gazdovský rad 28, Šamorín