Home koučing pre lepší život

Je to už nejaký ten rôčik, čo sa pohybujem v realitnom biznise… Srdcom som však stále architektka, ktorá rada tvorí, vymýšľa a mení. Možno práve preto sa homestaging stal mojou najobľúbenejšou témou v rámci realitného procesu.

Počas 7 rokov v realitách som videla a navštívila mnoho domácností a vypočula si ešte viac životných príbehov. Čo som si na tejto ceste uvedomila, je, že častokrát upravujeme svoje bývanie do toho najlepšieho svetla až vtedy, keď ho predávame. Pripravujeme ho vlastne pre niekoho iného. Zrazu si nájdeme čas na výmenu žiarovky, namazanie vŕzgajúcich dverí, prehodenie gauča k inej stene, či vytriedenie dokumentov, keď hľadáme staré zmluvy k bytu :). Nie raz sa mi stalo, že sami majitelia-predajcovia boli veľmi milo prekvapení, aký krásny priestor sme počas homestagingu dokázali spolu vytvoriť. Až im ho zrazu bolo na chvíľu ľúto opustiť. 

O tom, ako robiť homestaging som napísala knižku, ebook a dostala som niekoľko ohlasov na to, že by som sa mohla povenovať nielen predávajúcim, ale aj aktuálnym obyvateľom, teda tým, čo nepredávajú, ale chcú si svoje bývanie vylepšiť.

A tak sa zrodil v mojej hlave koncept home-koučing. Homestaging pre život aktuálnych majiteľov. Nie pre predaj, nie pre budúcich kupujúcich, ale pre samých seba. 

Tento koncept prepája architektúru, interiérový dizajn a homestaging s efektívnym usporiadaním domácnosti, zavedením systému organizácie a plánovaním. Tak, aby to bolo celé trvalo udržateľné. 

Nejde teda o jednorazové preorganizovanie domácnosti, ale o trvalo udržateľný koncept, ktorý vám zjednoduší život, ušetrí kopec času a vnesie do vášho domova harmóniu a poriadok, čo sa jednoznačne prejaví na lepších vzťahoch a spokojnosti všetkých zúčastnených strán. Home koučing je totiž založený na pochopení potrieb všetkých členov domácnosti, vrátane tých najmenších, opiera sa o minimalizmus, ekológiu a dômyselné plánovanie. Vďaka homecochingu nájdete následne kopec času, ktorý môžete venovať svojim radostiam. 

Tak, čo poviete, myslíte, že by to bolo niečo pre vás? Mali by ste o takúto službu záujem? Pokiaľ áno, bude mi cťou previesť vás celým procesom. 

Eva Skupil Bučeková
Som architektka v realitách. Pomôžem Vám odhaliť skrytý potenciál Vašich nehnuteľností, zveľadiť ich a zvýšiť ich hodnotu. Môj príbeh si prečítajte tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohoto komentára. Zásady spracovania osobných údajov