Každý má právo

na podporujúci domov.

Počas siedmich rokov v realitách som videla a navštívila mnoho domácností a vypočula si ešte viac životných príbehov. Na tejto ceste som si uvedomila, že častokrát upravujeme svoje bývanie do toho najlepšieho svetla až vtedy, keď ho predávame. Pripravujeme ho vlastne pre niekoho iného.

A tak sa zrodil v mojej hlave koncept home koučing. Je to vlastne taký "home staging" pre život aktuálnych majiteľov. Nie pre predaj, nie pre budúcich kupujúcich, ale pre samých seba. Zároveň je to akoby terapia, pri ktorej skrze svoj domov spoznávame sami seba a to, čo je pre nás naozaj dôležité. 

Home koučing prepája architektúru, interiérový dizajn, minimalizmus,  efektívne usporiadanie domácnosti so zavedením systému organizácie a plánovaním, pričom rešpektuje vašu osobnú esenciu, vaše vnútorné ja.

Nejde teda o jednorázové preorganizovanie domácnosti, ale o trvalo udržateľný koncept, ktorý vám zjednoduší život, ušetrí kopec času a vnesie do vášho domova harmóniu a poriadok, čo sa jednoznačne prejaví na lepších vzťahoch a spokojnosti všetkých zúčastnených strán.

Home koučing je totiž založený na pochopení potrieb všetkých členov domácnosti, vrátane tých najmenších, opiera sa o minimalizmus, ekológiu a dômyselné plánovanie. Vďaka princípom home koučingu nájdete následne kopec času, ktorý môžete venovať svojim radostiam. 

Sledujte ma na Facebooku:

Zvažujete vymeniť bývanie v byte za spoločné viacgeneračné bývanie v dome so záhradou a potrebujete sa poradiť…
Celý článok
Homecoaching - homestaging pre život aktuálnych majiteľov - prepája architektúru, interiérový dizajn a homestaging s efektívnym usporiadaním…
Celý článok
Máte radi obrázky "pred a po"? Tentokrát som do predaja pripravovala menší zariadený bytík v Bratislave. Priestor…
Celý článok

eBook ZDARMA